Dombrovski vēlas atgūs tautas uzticību valdībai


Premjera amata kandidāts V.Dombrovskis uzrunā pauda pārliecību, ka sabiedrības uzticību var atgūt tikai ar smagu un godīgu darbu. «Sniegt godīgas atbildes par situāciju valstī, uzņemties atbildību par prognozēm un nodrošināt rezultātus savam darbam,» sacīja premjera amata kandidāts.

«Esmu optimists, un redzu, ka Latvijas ekonomikai ir iespēja atveseļoties, taču tam nepieciešams gan pilsoniskās sabiedrības un uzņēmēju, gan visu iedzīvotāju atbalsts, padoms un solidāra iesaistīšanās,» atzina Dombrovskis.

«Latvijai šī ir smaga un nopietna situācija. Taču tādas mūsu valstij ir bijušas arī iepriekš. Tās visas esam sekmīgi pārvarējuši. Lai to izdarītu arī šoreiz nepieciešami šādi priekšnoteikumi – politiskā stabilitāte, skaidra ekonomiskā politika un spēja konsekventi pildīt pieņemtos lēmumus.»

Dombrovskis klātesošajiem deputātiem norādīja, ka balsojums par jauno valdību ir lēmums par to, kā valstī pārvarēt samilzušo ekonomisko un politisko krīzi.

«Mans priekšlikums par rīcību pašreizējā situācijā – stratēģija, pirmie uzdevumi, komanda un darba principi – jums ir zināmi. Aicinu jūs balsot par valdības sastāvu un veicamajiem darbiem,» sacīja premjera amata kandidāts.

info: apollo.lv , bilde valdisdombrovskis.lv

Leave a Reply


 
Interneta mārketinga jaunumi, tendences, pētījumi, kā arī noderīgi padomi un idejas. Tiks apskatītas šādas tēmas: mārketings un interneta mārketings, e-pasta mārketings, interneta mārketings, mājas lapu optimizācija - SEO, mārketings, sociālie mediji un sociālo mediju mārketings.
 

START.LV