Iespējams nomainīs finansu ministru


Laikā, kad Tautas partijas reitings balansē uz 5% robežas, un lielā mērā tieši partijas ministru darbs valdībā noteiks iespējas atgūt popularitāti, atsevišķi TP biedri uzskata, ka Ministru kabinetā ir jāstrādā cilvēkiem, ar kuru veikumu partija varētu lepoties.

Finanšu ministra Ata Slaktera (TP) divu nedēļu prombūtne valsts budžeta izskatīšanas laikā ir pārsteigusi arī vairākus ministra partijas biedrus, pēc kuru domām, tas atstāj negatīvu iespaidu uz partijas tēlu.

Tāpēc pirmdien, kad iecerēta TP valdes pārstāvju tikšanās ar A.Slakteri, var izskanēt arī ierosinājums partijai nomainīt finanšu ministru, liecina Dienas rīcībā esošā neoficiālā informācija.

Tautas partijas līderis Mareks Segliņš Dienai atkārtoja, ka viņu finanšu ministrs ir informējis, kāpēc devies atvaļinājumā, taču neesot pilnvarojis par to stāstīt medijiem. Kamēr TP jaunais priekšsēdis nebūs uzklausījis A.Slaktera skaidrojumu, viņš nevarot neko vairāk komentēt.

Arī TP Saeimas frakcijas vadītājs Māris Kučinskis gaida pirmdien paredzēto tikšanos, kuras laikā, viņaprāt, ministram tiks uzdoti vairāki jautājumi. Taču, kamēr nav saņemtas A.Slaktera atbildes, “mēs nevaram neko spriest”. Uz jautājumu, vai TP varētu arī nomainīt finanšu ministru, M.Kučin­skis piektdienas vakarā atbildēja: “Šobrīd neviens nevar to prognozēt.” Ja A.Slakteris atkāpjas no amata un atgriežas Saeimā, mandātu tajā zaudē Ērika Zommere. Ar A.Slakteri Dienai joprojām nav izdevies sazināties.

Dienas rīcībā esošā informācija liecina, ka finanšu ministrs A.Slakteris pirms divām nedēļām bija devies uz Starptautiskā Valūtas fonda sanāksmi ASV kopā ar padomnieci Ingūnu Gulbi, kā arī partijas biedriem — ministrijas valsts sekretāru Mārtiņu Bičevski un padomnieku Edmundu Krastiņu, kuri abi atgriezās Latvijā un piedalījās arī partijas kongresā 18.oktobrī.

TP dibinātājs Andris Šķēle kongresā teica, ka A.Slakteris veic ministra pienākumus un kongresā nepiedalās, tāpēc A.Šķēle runāšot arī par finanšu situāciju. Valdes locekļi bija sapratuši, ka A.Slakteris ASV uzkavēšoties tikai dažas dienas. Premjera preses sekretārs Edgars Vaikulis apstiprināja, ka ministram ir atvaļinājums, no kura viņš paredzējis atgriezties uz budžeta izskatīšanu Saeimā 1.lasījumā.

Leave a Reply


 
Interneta mārketinga jaunumi, tendences, pētījumi, kā arī noderīgi padomi un idejas. Tiks apskatītas šādas tēmas: mārketings un interneta mārketings, e-pasta mārketings, interneta mārketings, mājas lapu optimizācija - SEO, mārketings, sociālie mediji un sociālo mediju mārketings.
 

START.LV