Oktobrī nedaudz pieauguši ziedojumi partijām


Kā ziņo nacionālo ziņu aģentūra Leta, oktobrī salīdzinājumā ar iepriekšējiem mēnešiem nedaudz pieauguši ziedojumi partijām, lai gan joprojām virknē politisko organizāciju kasēs mājo tukšums, liecina Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja apkopotā informācija par ziedojumiem un dāvinājumiem partijām.

Partijai LPP/LC oktobrī kopumā saziedoti 25 005 lati, un no tiem 18 000 latu ziedojis Gulams Mohammeds Gulami. Kā aģentūrai LETA skaidroja atbildīgais par naudas plūsmu partijas kasē Ervīns Straupe, šis ziedotājs esot Latvijas pilsonis, uzņēmējs, kurš darbojoties viesnīcu un ēdināšanas biznesā. Viņš neesot partijas biedrs, un līdz šim partijai vēl nebija ziedojis.

Partijai “Jaunais laiks” oktobrī ziedoti 13 593 latu, no tiem vislielāko naudas summu – 8000 latu – ziedojis Vladimirs Ostapko, bet pa 1000 latiem ziedojuši – ekonomikas ministra Arta Kampara (JL) padomnieks Klāvs Olšteins, Jānis Bankovičs, Inga Āriņa-Vilne un Uldis Heidingers.

Partijai “Pilsoniskā savienība” oktobrī saziedoti 6070 latu, no tiem lielāko daļu – 6000 latu – ziedojis Armands Daubergs.

Tautas partijai pagājušajā mēnesī bijis tikai viens ziedojums, bet gana iespaidīgs – 6000 latu partijai ziedojis bijušais Rīgas domes deputāts Andris Ārgalis. Viņš aģentūrai LETA atzinās, ka pēdējo reizi aptuveni 4000 latu partijai ziedojis 2005. vai 2004.gadā, bet tagad, kad partija vairs nav tik populāra, nolēmis palīdzēt. Ārgalis sacīja, ka viņa pārliecība ir tāda – Tautas partija ir vienīgā konservatīvā partija, kurai viņam kā konservatīvam cilvēkam ziedot.

Tautas saskaņas partijai ziedoti 5401 lats, un lielākie ziedotāji bijuši Alevtīna Paškēviča un Mihails Minšonoks, attiecīgi ziedojot 2000 latu un 1500 latu.

Apvienībai “Tēvzemei un brīvībai”/LNNK oktobrī bijis viens ziedojums. 3000 latu ziedojusi Māra Rimša.

Savukārt partijai “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” oktobrī ziedoti 2310 latu, bet Latvijas Sociāldemokrātiskajai strādnieku partijai – 64 latu.

Ziedojumu oktobrī nav bijis partijai “Saskaņas centrs”, Zaļo un zemnieku savienībai, Latvijas Zaļai partijai, Latviešu Zemnieku savienībai un Centriskajai partijai Latvijas Zemnieku savienība.

Info: Leta.lv

Leave a Reply


 
Interneta mārketinga jaunumi, tendences, pētījumi, kā arī noderīgi padomi un idejas. Tiks apskatītas šādas tēmas: mārketings un interneta mārketings, e-pasta mārketings, interneta mārketings, mājas lapu optimizācija - SEO, mārketings, sociālie mediji un sociālo mediju mārketings.
 

START.LV