Prognozes 10. Saeimas vēlēšanām


Autors: Aivars Liepiņš, Diena

Kā ziņo portāls delfi.lv, ekspremjers Aigars Kalvītis (TP) uzskata, ka nākamās Saeimas vēlēšanu rezultātus izšķirs spēcīgi līderi – Andris Šķēle (TP), Ainārs Šlesers (LPP/LC), arī Aivars Lembergs ( “Latvijai un Ventspilij”), kas cīnīsies pret tā dēvēto jauno laiku politiku.
Kalvītis intervijā laikrakstam “Diena” prognozē, ka politiskais spektrs dalīsies tā, ka vienā spārnā būs tās partijas, kas “vienmēr ir pārstāvējušas jauno laiku politiku un nedaudz arī Sorosa ideoloģiju, – “Pilsoniskā savienība”, “Jaunais laiks” un varbūt vēl kāds jaunveidojums, kuru, iespējams, izveidos Sarmīte Ēlerte. Paši par sevi būs “Zaļie zemnieki” ar vai bez Lemberga, bet tur līdzās viņš būs. Šis spēks pārstāvēs mazākā ļaunuma politiku. Nu un vēl vienu spārnu veidos aktīvie rīcības cilvēki – Šķēle un Šlesers, kas būs pretstatā jauno laiku politikai”.

info: www.delfi.lv

Leave a Reply


 
Interneta mārketinga jaunumi, tendences, pētījumi, kā arī noderīgi padomi un idejas. Tiks apskatītas šādas tēmas: mārketings un interneta mārketings, e-pasta mārketings, interneta mārketings, mājas lapu optimizācija - SEO, mārketings, sociālie mediji un sociālo mediju mārketings.
 

START.LV