Riekstiņš: TP uz vēlēšanām nāks ar spēcīgu piedāvājumu


Kā informē aplolo.lv, tautas partija (TP) uz nākamgad rudenī paredzētajām parlamenta vēlēšanām nāks ar spēcīgu piedāvājumu, aģentūrai BNS norādīja viens no redzamākajiem TP līderiem – ārlietu ministrs Māris Riekstiņš. Viņš pastāstīja, ka bez novembrī paredzētā TP kongresa, kurā partijas valdes priekšsēdētāja amatā, visticamāk, apstiprinās TP «tēvu» Andri Šķēli, nākamā gada pavasarī plānots vēl viens kongress, kurā apstiprinās vēlēšanu sarakstus un programmu.

«Es nedomāju, ka TP startēs vēlēšanās ar kaut kādu blāvu piedāvājumu, manuprāt, tas būs spēcīgs, un pie tā tagad tiek strādāts,» sacīja Riekstiņš.
Uz jautājumu, vai Šķēle varētu būt kā jātnieks baltā zirgā, kas izvestu partiju no krīzes, ministrs atbildēja: «Es neatzīstu, ka partijā ir krīze. Es jau esmu uzsvēris, ka pašvaldību vēlēšanās TP startēja ļoti atzīstami.»
Ārlietu ministrs akcentēja, ka rādītājs atbalstam partijai ir vēlēšanu diena. «Ja kādam patīk aizrauties ar reitingiem, TP reitingi sāk iet uz augšu. Vai tas ir tāpēc, ka Šķēle atgriežas, vai kas cits, vai tāpēc, ka ir vilšanās kādā citā politiskā spēkā, bet tas nav svarīgi. Īstā aptauja ir vēlēšanu dienā,» atkārtoti uzsvēra TP biedrs.
«Manuprāt, Šķēle, to pat nelabvēļi atzīst, kā premjers ir parādījis, ka viņš spēj strādāt ļoti sarežģītās krīzes situācijās. Es domāju, ka neviens neapšauba viņa spēju vadīt, menedžēt lietas, izpratni par ekonomiku valstī. Tas, ka ir cilvēki, kurus viņš neapmierina, ir skaidrs, bet ir daudz cilvēku, kas viņu atbalsta. Galvenais mērķis ir rūpēties, lai pavairotu atbalstītāju loku, jo tos, kuri ir fundamentāli negatīvi pret TP, droši vien diez vai mēs pārliecināsim, gatavojoties vēlēšanām, bet uz tiem, kas ir svārstīgi un meklē labāko piedāvājumu, mēs arī fokusēsimies,» klāstīja Riekstiņš.
Runājot par Šķēles izredzēm jau ceturto reizi ieņemt valdības vadītāja krēslu, Riekstiņš minēja, ka Valsts prezidentam par premjeru jāaicina cilvēks, kurš ir spējīgs izveidot rīcībspējīgu valdību.
«Tas ir kritērijs. Var jau aicināt izveidot valdību kādu iedomātu, teorētisku cilvēku, bet viņš nav spējīgs veidot valdību. Kurš to izdarīs, to parādīs vēlēšanu rezultāti, kuras partijas būs gatavas veidot koalīciju,» piebilda TP līderis.

Info: aplolo.lv

Leave a Reply


 
Interneta mārketinga jaunumi, tendences, pētījumi, kā arī noderīgi padomi un idejas. Tiks apskatītas šādas tēmas: mārketings un interneta mārketings, e-pasta mārketings, interneta mārketings, mājas lapu optimizācija - SEO, mārketings, sociālie mediji un sociālo mediju mārketings.
 

START.LV