Segliņš varētu atstāt ministra amatu


Mareka Segliņa virzīšanai jaunajā amatā piekrīt arī Tautas partijas līderis Aigars Kalvītis, kurš uzsver, ka uz priekšsēdētāja amatu izvirzītais M. Segliņš 18. oktobrī partijas kongresā varētu kļūt par viņa pēcteci, jo arī nodaļu vadītāji viņu atbalstot.

Segliņš varētu atstāt ministra amatu ja viņu ievēlēs par TP līderi Segliņš varētu atstāt ministra amatu ja viņu ievēlēs par TP līderi Segliņš varētu atstāt ministra amatu ja viņu ievēlēs par TP līderi

Tiesa, kāds būs kongresa iznākums ir neproSegliņš varētu atstāt ministra amatu ja viņu ievēlēs par TP līderi gnozējami. Kā norāda A. Kalvītis ar “Mareka Segliņa ievēlēšanu vēl var būt sarežģījumi”, jo viņa kļūšanai par līderi varētu tikt veikta arī pretdarbība. Pats M. Segliņš agrāk ir uzsvēris: Tautas partijā būs spēkā tikai tie lēmumi, kas tiks pieņemti valdē, un, viņš uzklausīs katru, bet “es neklausīšu ne Šķēlem, ne Lembergam”, 18. septembrī raksta Diena.

M. Segliņš ir izteicies, ka ievēlēšanas gadījumā viņš valdē neaicinās nevienu bijušo priekšsēdētāju un pēc kongresa partijas darbā piedalītos tikai ar padomdevēja tiesībām.

TP nodaļās tiek lemts par nākamo priekšsēdētāju un Iekšlietu ministram M. Segliņam atbalstu jau izteikusi Saeimas frakcija un Rīgas nodaļa. M. Segliņu oficiāli viņu atbalstījusi arī Talsu nodaļa.

A. Kalvītis kā iespējamos pēctečus bez M. Segliņa, nosaucis ārlietu ministru M. Riekstiņu un kultūras ministri Helēnu Demakovu. Savukārt TP biedri reģionos kā priekšsēža kandidātus redz arī Andri Šķēli, Saeimas deputātus Māri Kučinski un Oskaru Spurdziņu.

Ziņi DB.lv bilde no VA.lv

Leave a Reply


 
Interneta mārketinga jaunumi, tendences, pētījumi, kā arī noderīgi padomi un idejas. Tiks apskatītas šādas tēmas: mārketings un interneta mārketings, e-pasta mārketings, interneta mārketings, mājas lapu optimizācija - SEO, mārketings, sociālie mediji un sociālo mediju mārketings.
 

START.LV