Šlesers atņem SC un PCTVL balsis


Kā laikrakstam diena min sociologs A.Freimanis: Kreiso spēku Saskaņas centra (SC) un PCTVL elektorātā “laužas iekšā Ainārs Šlesers”, Dienai atzina Latvijas faktu direktors Aigars Freimanis, komentējot LF aptauju, kurā A.Šlesers ir populārākais mēra kandidāts. Par A.Šleseru balsotu 31,1% rīdzinieku, bet viņa pārstāvēto LPP/LC gatavi atbalstīt 12,7%. Aptauja liecina, ka par LPP/LC balsotu 15,6% cittautiešu un 10,4% latviešu. “Te ir jautājums, vai Šleseram izdosies šo vērtējumu kapitalizēt un pārvērst reālās balsīs par LPP/LC,” teica A.Freimanis.

Ja cilvēki, kas redz LPP/LC saraksta līderi kā mēru, meklēs arī partijas sarakstu, balsis var zaudēt SC un PCTVL, norāda sociologs. Viņš pieļauj, ka PCTVL pat apdraudēta vairāk, jo nav pieteikusi sevi ar spilgtu līderi iepretim Saskaņas centra saraksta pirmajam numuram Nilam Ušakovam. No labējiem vislielāko pārstāvniecību domē var iegūt Jaunais laiks, lai arī saraksta līderi Edgaru Jaunupu atbalsta tikai 3,2%, vēl mazāk piekritēju ir tagadējam mēram Jānim Birkam, kura pārstāvētā TB/LNNK vēl varot cerēt uz iekļūšanu domē, jo atstājusi iespaidu ar kampaņu uz sev lojālajiem vēlētājiem, pieļauj A.Freimanis.

Info: diena.lv, bilde: apollo.lv

2 Responses to “Šlesers atņem SC un PCTVL balsis”

  1. ewuqadav Says:

    ewuqadav…

    Lookups For Neopets

  2. ranafykuzyn Says:

    ranafykuzyn…

    a line bob pictures

Leave a Reply


 
Interneta mārketinga jaunumi, tendences, pētījumi, kā arī noderīgi padomi un idejas. Tiks apskatītas šādas tēmas: mārketings un interneta mārketings, e-pasta mārketings, interneta mārketings, mājas lapu optimizācija - SEO, mārketings, sociālie mediji un sociālo mediju mārketings.
 

START.LV