Tautas Partija neciena Latviju un Latvijas iedzīvotājus


Biju un esmu šokēts par vakardienas TV3 raidījumā „Nekā personīga” pārraidīto sižetu par Tautas partijas jauniešu organizācijas aktīvistu izturēšanos pret vienu no Latvijas svētākajiem simboliem – tās sarkan-balt-sarkano karogu! Tik klaja necieņa un bezgoda izrādīšana nebija redzēta nekad!

Latvijai ir viens no senākajiem vai, pēc citu ekspertu viedokļiem, vissenākais karogs. Ar Latvijas karogu rokās ir cīnījušies Latvijas brīvības cīnītāji! Latvijas karogs ir tas simbols, ko cilvēki ir ņēmuši sev līdzi, dodoties izsūtījumā. Ar to rokās esam stāvējuši demonstrācijās pirms Latvijas Trešās atmodas, esam piedalījušies Baltijas ceļā un citos patiešām svinīgos un īpašos brīžos. Tas ir mūsu tautas saliedētības simbols, kurš atgādina mums par vēsturi un rāda ceļu uz nākotni. Visi šie ir iemesli, lai Latvijas karogu turētu godā un izturētos pret to ar vislielāko cieņu!

Taču mūsdienās, izskatās, ka daļai deģenerējušos jauniešu šis simbols neko nenozīmē. Jaunieši no Tautas partijas jauniešu organizācijas atklāti izsviež Latvijas karogu miskastē pēc tam, kad to izmantojuši savu interešu demonstrēšanai. Tiklīdz darbiņš pabeigts, tā tas vairs nav bijis vajadzīgs. Un par cieņas vai goda izrādīšanu tie nemaz neuztraucas. Pirms brīža aktīvi to rokās vicinājuši, savus saukļus klaigādami, pēc tam – vienkārši to izsvieduši. Kāpēc tāda necieņa?! Vai tiešām nekas viņiem nav ticis mācīts, vai nekas viņiem nav svēts? Ko tad viņiem vecāki mācījuši, kas skolā mācīts, un visu beidzot – kādas vērtības tiek propagandētas šajā TP jauniešu organizācijā?!

Šeit tieši gribētos pieminēt šīs partijas „krusttēva” spārnoto teicienu par kretīniem, kas jāsasēdina amatos, lai lobētu savtīgās intereses. Izskatās, ka tieši šeit uzpeld pirms vairākiem gadiem viņa izteiktais viedoklis par korumpētas valsts pārvaldes stūrakmeņiem – „visos amatos pa kretīnam”.

Un nevaru neizteikt vēl nožēlu par to, ka lielākā daļa, izskatās, ar labiem amatiem uzpirkto „jampampiņu” aizvien atsēž savu laiku labi apmaksātos amatos valsts pārvaldē. Raidījumā precīzi bija parādīti, kas viņi ir, kādus amatus ieņem un ar ko nodarbojas. Diemžēl neko vairāk par glumām atrunām no viņu puses nedzirdējām.

Latvijas simbols – miskastē! Izskatās, ka tāda ir Tautas partijas attieksme pret Latvijas karogu. Nebrīnīšos, ka no Tautas partijas nesekos nekāda stingrāka rīcība, kā tikai publiski izteikts nosodījums par pastrādāto!

Informācija Diena.lv , foto poga.lv

Leave a Reply


 
Interneta mārketinga jaunumi, tendences, pētījumi, kā arī noderīgi padomi un idejas. Tiks apskatītas šādas tēmas: mārketings un interneta mārketings, e-pasta mārketings, interneta mārketings, mājas lapu optimizācija - SEO, mārketings, sociālie mediji un sociālo mediju mārketings.
 

START.LV