Andris Šķēle atgiržas Tautas partijas vadībā


Tautas partijas valde pirmdien nolēma, ka tās vadībā atgriezīsies bijušais trīskārtējais premjers Andris Šķēle.”Es esmu gatavs kļūt arī par Latvijas premjeru,” īsā uzrunā pavēstīja Šķēle. Pats Andris Šķēle atzina, ka kopš viņa aiziešanas no politiskās skatuves pagājuši jau 7 gadi, un lēmums atgriezties nav bijis viegls.

TP valde jautājumu par Šķēles aicināšanu atgriezties politikā skatīja pēc pašreizējā priekšsēdētāja Mareka Segliņa ierosinājuma. «Šis nav laiks juristiem, bet gan finansistiem un ekonomistiem,» savu atkāpšanos komentēja Mareks Segliņš. Oficiāli TP par Šķēles atgriešanos valdes priekšsēdētāja amatā gan lems 21. novembrī, kad notiks partijas kongress.

Info: DB.lv, delfi.lv

One Response to “Andris Šķēle atgiržas Tautas partijas vadībā”

  1. TROY Says:


    CheapTabletsOnline.Com. Canadian Health&Care.No prescription online pharmacy.Special Internet Prices.Best quality drugs. Online Pharmacy. Buy drugs online

    Buy:Petcam (Metacam) Oral Suspension.Actos.Zyban.Arimidex.Zovirax.Nexium.Mega Hoodia.Accutane.100% Pure Okinawan Coral Calcium.Retin-A.Human Growth Hormone.Lumigan.Prednisolone.Prevacid.Synthroid.Valtrex….

Leave a Reply


 
Interneta mārketinga jaunumi, tendences, pētījumi, kā arī noderīgi padomi un idejas. Tiks apskatītas šādas tēmas: mārketings un interneta mārketings, e-pasta mārketings, interneta mārketings, mājas lapu optimizācija - SEO, mārketings, sociālie mediji un sociālo mediju mārketings.
 

START.LV