TP premjera amatam izvirza Zalānu


TP premjera amatā ir izvirzījusi Edgaru Zalānu. Mēs neiecērtamies, ka Zalāna kungs ir vienīgais, esam gatavi runāt par citiem, bet tie ir jāsauc vārdā, LNT 900 sekundēs teica M.Segliņš. Jaunais laiks vēl oficiāli nav nosaucis nevienu vārdu, bet minēti Valdis Dombrovskis un Solvita Āboltiņa.

“Man jau būtu vēlme redzēt jaunas partijas koalīcijā, līdz ar to var būt runa par Saskaņas centru vai Pilsonisko savienību,” teica TP līderis. Politiskā loģika liekot izšķirties par TB/LNNK vai SC, jo abas kopā nestrādās.

TP ir ja pārdomājusi savas “jaunās sejas” valdībā, bet M.Segliņš vārdus vēl nenosauca, kamēr nav zināmas nozares, kas nonāks partijas pārziņā. Tā viņš atbildēja uz jautājumu, vai ministru amatos paliks līdzšinējais finanšu ministrs Atis Slakteris un aizsardzības ministrs Vinets Veldre. “Vispirms būs amats un tad skatīsimies, kurš tam der, es tā redzu atbildību par amatiem” uzsvēra M.Segliņš.

Diena.lv

Leave a Reply


 
Interneta mārketinga jaunumi, tendences, pētījumi, kā arī noderīgi padomi un idejas. Tiks apskatītas šādas tēmas: mārketings un interneta mārketings, e-pasta mārketings, interneta mārketings, mājas lapu optimizācija - SEO, mārketings, sociālie mediji un sociālo mediju mārketings.
 

START.LV