Vai SC un LPP/LC startēs kopīgi nākošā gada Saeimas vēlēšanās?


Intervijā laikrakstam «Bizness&Baltija» Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC) atzinis ka, lai gan partija LPP/LC ir «Saskaņas centra» (SC) stratēģiskais partneris, abas partijas, diezin vai startēs kopā nākamgad rudenī gaidāmajās Saeimas vēlēšanās.Viņš uzsver, ka LPP/LC un SC ir divas neatkarīgas politiskas struktūras un katra partija lēmumus pieņem individuāli.Tomēr pagaidām SC dienaskārtībā nav jautājumā, kā startēt nākamajās Saeimas vēlēšanās, atzīst galvaspilsētas mērs.

A.Šlesers jau ir pārliecinoši paziņojis, ka SC un LPP/LC nākamajā Saeimā veidos vienotu bloku neatkarīgi no tā, vai startēs vēlēšanās ar kopīgu sarakstu vai atsevišķi. Galīgais lēmums par formu, kādā pieteikt sevi vēlēšanās, tikšot pieņemts martā.

Pēc pēc opozīcijā esošā Jaunā laika domes frakcijas priekšsēdētāja Edgara Jaunupa domām, A.Šlesera tieksme dominēt novedīs pie šķelšanās koalīcijā. N.Ušakovs kļuva par Rīgas mēru, jo Saskaņas centrs uzvarēja vēlēšanās, taču viņam nav tādas saimnieciskā darba un arī politiskās pieredzes, kāda ir A.Šleseram, kas arī nosaka viņa vadošo lomu.

Info: apollo.lv, diena.lv
Foto:Ieva Čīka, LETA

Leave a Reply


 
Interneta mārketinga jaunumi, tendences, pētījumi, kā arī noderīgi padomi un idejas. Tiks apskatītas šādas tēmas: mārketings un interneta mārketings, e-pasta mārketings, interneta mārketings, mājas lapu optimizācija - SEO, mārketings, sociālie mediji un sociālo mediju mārketings.
 

START.LV