Zaļo un zemnieku premjera kandidāts Aivars Lembergs


Foto:LETA

Kā ziņo tvnet.lv, Aivars Lembergs piekritis būt par Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) premjera kandidātu uz nākamajām Saeimas vēlēšanām, tā šorīt intervijā LNT atklāja ZZS frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis. Tostarp viņš atzina, ka pirmsvēlēšanu laiks varētu būt spraigs, ņemot vērā, ka cīņā iesaistīsies Ainārs Šlesers, Aivars Lembergs, Andris Šķēle, kā arī kreiso spēku pārstāvji.
Zaļo un zemnieku savienības priekšvēlēšanu kampaņā Lembergs tikšot pozicionēts, kā “saimnieks, kurš nāk sakārtot valsti”. Brigmanis skaidro, ka līdz ar Andra Šķēles atgriešanos politikā pārējiem politiskajiem spēkiem jādomā, ko piedāvāt kā viņa konkurentus. Līdz ar to politikā būšot liels izaicinājumu laiks un tikšot pārtraukts “relatīvais miera” periods.

Info: tvnet.lv

One Response to “Zaļo un zemnieku premjera kandidāts Aivars Lembergs”

  1. JOSHUA Says:


    CheapTabletsOnline.com. Canadian Health&Care.Best quality drugs.No prescription online pharmacy.Special Internet Prices. Low price drugs. Buy pills online

    Buy:Zovirax.Prednisolone.Accutane.Human Growth Hormone.Lumigan.Retin-A.Petcam (Metacam) Oral Suspension.Nexium.Mega Hoodia.Zyban.Prevacid.Valtrex.100% Pure Okinawan Coral Calcium.Actos.Arimidex.Synthroid….

Leave a Reply


 
Interneta mārketinga jaunumi, tendences, pētījumi, kā arī noderīgi padomi un idejas. Tiks apskatītas šādas tēmas: mārketings un interneta mārketings, e-pasta mārketings, interneta mārketings, mājas lapu optimizācija - SEO, mārketings, sociālie mediji un sociālo mediju mārketings.
 

START.LV